náhled

Často kladené dotazy

Jak požádat o práci v naší společnosti?

Žádost o práci můžete vložit prostřednictvím ON-LINE FORMULÁŘE. Vyplňte požadované informace a nezapomeňte přiložit Váš životopis. Zaškrtněte také souhlas ke správě, zpracování a evidenci osobních údajů ve smyslu Zákona. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. U každého životopisu vyhodnotíme, zda uchazečův profil odpovídá hledané pozici, a vybrané kandidáty pozveme k výběrovému řízení.

Jak probíhá výběrové řízení?

Poté, co obdržíme Váš životopis, jej nejpozději do čtrnácti dnů posoudíme s ohledem na požadavky, které klademe na inzerovanou pozici. V případě, že nás osloví Váš profesní profil, budeme Vás kontaktovat s dalšími informacemi. Následně můžete být pozván/a k osobnímu setkání.

Pokud se Vám neozveme do čtrnácti dnů, nebyli jste bohužel zařazeni do výběrového řízení.

Kdo bude mít přístup k Vašemu životopisu a ostatním materiálům?

Veškeré materiály považujeme za přísně důvěrné a přístup k nim mají pouze zaměstnanci personálního oddělení a vedoucí pracovníci, kteří požadují obsadit volnou pracovní pozici, o kterou se ucházíte.

Jak se k nám dostanete?

Fosfa akciová společnost má sídlo na adrese: Hraniční 268, Břeclav – Poštorná.

MHD

Z autobusové zastávky u vlakového nádraží („Železniční stanice“) pojedete autobusem č.563 nebo 568 na konečnou zastávku „Poštorná – Fosfa“.

Spoje MHD Břeclav jsou k dispozici zde.

Autem

Pokud pojedete směrem od dálnice D2, projedete téměř celou Břeclaví směrem na Reinthal (Rakousko). Před „červeným kostelem“ odbočujete vlevo. Jakmile budete mít Albert – Hypermarket po pravé straně, odbočíte vlevo. Fosfu již uvidíte před sebou.