Fosfa v olympijské kampani motivuje k touze „Být nejlepším“

Fosfa – generální partner Českého olympijského týmu spustila reklamní kampaň k Zimním olympijským hrám v Pekingu 2022. V kampani Fosfa vyjadřuje podporu českým olympijským sportovcům, veřejně deklaruje své firemní hodnoty, které jsou v souladu i s principy olympijského hnutí a motivují k touze být nejlepším.

„Hlavní headline kampaně „Být nejlepším“ vychází z dlouhodobých vizí a cílů, které se ve Fosfě snažíme důslednou spoluprací denně naplňovat. Našim cílem je vyjádřit obdiv českým sportovcům k jejich celoživotnímu úsilí, jehož vyvrcholením je účast na Olympijských hrách a reprezentace České republiky. Cesta k vítězství ve sportu, stejně jako i ve všech dalších oblastech činností, vyžaduje každodenní tvrdou práci a především důslednou přípravu, týmovou spolupráci a sebedisciplínu. Tyto hodnoty jsou trvalé, ale jejich význam si začneme plně uvědomovat až v době, kdy stejně jako naši sportovci na Olympijských hrách, musíme čelit novým situacím, výzvám a nečekaným změnám, které je třeba s odvahou a neskonalým úsilím jednotlivce i týmu překonat, abychom z nich vyšli vítězně.“ vysvětluje Ing. Ivan Baťka, Generální ředitel společnosti Fosfa a.s.

Hlavními sportovními tvářemi Fosfa reklamní kampaně k Zimním olympijským hrám 2022 jsou významné osobnosti českého sportu – olympijská vítězka Kateřina Neumannová a první český zimní olympijský vítěz Jiří Raška. Televizní a rádio spot namluvila „manželská“ herecká dvojice filmu Zátopek, Martha Issová a Václav Neužil.

Vedle podpory dětského sportu v našem regionu – Lokomotiva Fosfa Břeclav, HC Lvi Břeclav, Fosfa Boxing Club Břeclav, Fosfa klub stolního tenisu LVA, Budo Břeclav – tak ve spolupráci s významnými českými olympioniky a Českým olympijským výborem v kampani motivujeme ke sportu a touze být nejlepším i širokou veřejnost.

Olympijskou kampaň Fosfy můžete vidět a slyšet ve vysílání České televize, Radiožurnálu, rádia Impuls, ve vybraných zpravodajských online serverech – Seznam.cz, Aktualne.cz, Ihned.cz, iSport.cz a CzechTeam.tv v rámci speciálního pořadu Cesta za snem, který prezentuje příběhy českých sportovců a bude vysílán i v České televizi.


O společnosti Fosfa

Fosfa je inovativní Life Science společnost, která byla založena v roce 1884. Celá skupina je největším zpracovatelem fosforu v Evropě a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců, kteří na bázi fosforu vyrábí esenciální přísady a funkční směsi pro potravinářské, farmaceutické a jiné sofistikované průmyslové aplikace. Fosfa také vyvíjí a vyrábí řadu přírodních produktů nejvyšší kvality pro péči o tělo a domácnost pod vlastní značkou Feel Eco. V první vertikální farmě Feel Greens na území České republiky pěstuje zejména microgreens, jako superfood budoucnosti bez použití pesticidů, růstových regulátorů a GMO.