Fosfa věnovala Nemocnici Břeclav výjimečné přírodní produkty FeelEco

Společnost Fosfa darovala Nemocnici Břeclav výjimečné přírodní produkty FeelEco na praní a úklid a hypoalergenní kosmetiku pro děti v hodnotě více něž 110.000 Kč. Břeclavská Fosfa podporuje Nemocnici Břeclav již od doby Covidu, kdy Fosfa do nemocnice dodala kyslíkové koncentrátory, roušky a další zdravotnický materiál, který byl v té době na trhu nedostupný. Fosfa tak opakovaně podporuje svůj region, který je pro ni domovský již od roku 1884.

Zástupci společnosti Fosfa předali Nemocnici Břeclav výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost ve výši více než 110.000 Kč. FeelEco sprchové gely, tekutá mýdla, WC čističe, prací gely nebo šetrná hypoalergenní kosmetika pro děti, která bude použita přímo na dětské oddělení, tak budou pomáhat v péči o spoluobčany v Břeclavi při každodenní práci zdravotníků.

„Moc za tento dar děkujeme. Společnost Fosfa patří k velkým a stálým firmám v Břeclavi a jsem moc rád, že i mezi námi je navázána úzká spolupráce. Do nemocnice se tento dar velmi hodí a využijeme jej do poslední kapky,“ poděkoval ředitel nemocnice Petr Baťka, který dar od společnosti Fosfa převzal.

Dar přijeli nemocnici za společnost Fosfa předat vedoucí obchodu FeelEco Dagmar Zmrzlá a ředitel výzkumu a vývoje FeelEco Radek Marták. „Velmi mě těší, že FeelEco produkty, které jsme ve Fosfě začali vyvíjet a vyrábět již před 13 lety, tak budou pomáhat lidem v našem regionu v břeclavské nemocnici právě v životních situacích, které vyžadují speciální péči o zdraví. FeelEco přírodní produkty jsme vyvinuli a vyrobili především s ohledem ke zdraví, které je v životě to nejdůležitější.“řekl ředitel výzkumu a vývoje FeelEco Radek Marták.

Za přírodními produkty FeelEco stojí silný osobní příběh!

U zrodu značky FeelEco stál milující otec, zakladatel značky FeelEco, který chtěl to nejlepší pro svoji dceru, která měla citlivou pokožku a klasické produkty na trhu jí nevyhovovaly. Hledal produkty, které by byly šetrné ke zdraví a přírodě, současně účinné a zároveň finančně dostupné. Protože takové přípravky nenašel, rozhodl se je vyrobit. Nejen pro svou dceru, ale pro kohokoliv. Zadání bylo s cílem vyrobit nejlepší produkt na trhu.

Dnes značka FeelEco dokazuje, že je to možné – nabízí výjimečné přírodní produkty na přírodní bázi, s vysokou účinností, dermatologicky testované, snadno biologicky rozložitelné, bez zdraví škodlivých konzervantů a parfémů, vyvinuté i vyrobené bez testů na zvířatech a v plně recyklovatelných obalech.

FeelEco – Umění výjimečnosti


Fosfa je inovativní Life Science společnost, která byla založena v roce 1884. Celá skupina je největším zpracovatelem žlutého fosforu v Evropě, a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců, který na bázi fosforu vyrábí esenciální přísady a funkční směsi pro potravinářské, farmaceutické a jiné sofistikované průmyslové aplikace. Fosfa také vyvíjí a vyrábí FeelEco, výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost.

Kontakt pro média

Klára Zemanová

+420 737 266 864

zemanova@fosfa.cz