Fosfa: Fosfa je 18. nejlepší firmou v České republice

V soutěži „Českých 100 nejlepších“ se břeclavská Fosfa umístila na 18. místě a již po šesté v řadě se tak zařadila mezi Top 100 nejlepších firem v České republice. Vedle tohoto ocenění na domácím poli společnost Fosfa získala i prestižní mezinárodní ocenění Top Rating, kterým se zařadila mezi 1,5 % ekonomicky nejstabilnějších firem na světě.

Vyhlášení 25. ročníku soutěže „Českých 100 nejlepších“ v letošním roce proběhlo online, stejně jako mnoho jiných podobných akcí. Úvodní slovo před vyhlášením vítězů pronesl předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu pan Radek Vondráček a prezident společnosti Comenius pan Karel Muzikář. Gala večer ve Španělském sále Pražského hradu bude tedy o to více očekáván v příštím roce.

Je pro nás velkou ctí, že v této mimořádné době transformace společenských i ekonomických systémů, kterou vnímáme jako příležitost, ale také nezbytnost, k vlastní změně přístupů a postojů a důrazu na náš osobní a odborný růst, je naše práce takto oceněna. Pro další období je pro nás toto umístění závazkem na naší vlastní cestě k neustálému zlepšování služby zákazníkovi, s důrazem na ochranu životního prostředí, ve kterém žijí naše rodiny ale také motivací k neustálému vývoji, inovacím a diferenciaci.“ hodnotí ocenění předseda představenstva společnosti Fosfa Ing. Ivan Baťka.