Umění
výjimečnosti

FOSFA Vás zve na výstavu
Mucha, rodinná sbírka
Valdštejnská jízdárna
15.7. – 31.12.2022

Respekt | Úcta | Disciplína | Vzájemná důvěra

Fosfa a FeelEco partnery výstavy
obrazů Alfonse Muchy

Fosfa se v letošním roce stala hlavním partnerem unikátní výstavy Alfonse Muchy ve Valdštejnské jízdárně s názvem Mucha, rodinná sbírka. Klíčovými aspekty, které propojují výstavu s firmou Fosfa je nejen společný původ z jižní Moravy, ale hlavně důraz na umění výjimečnosti a hodnoty prověřené generacemi, které se promítají nejen v dílech slavného malíře, ale také ve všem, co společnost Fosfa dělá. To platí i pro její značku FeelEco – výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost, která je partnerem výstavy.

Ve Fosfě věříme, že nejlepší díla mohou vytvářet
jen výjimeční a charakterní lidé, proto jsme se rozhodli
pro podporu této jedinečné výstavy, která odráží také
hodnoty naší společnosti – respekt, úctu, disciplínu a důvěru. Zároveň výstava souzní s naší filozofií „Umění výjimečnosti“, kterou se snažíme odrážet i v naší práci a produktech.“
Ivan Baťka, generální ředitel Fosfa a.s.

Výstava Alfonse Muchy

Výstava Mucha, rodinná sbírka ve Valdštejnské jízdárně na Malé Straně čítá kolem 200 exponátů od maleb, soch až po fotografie a reklamní předměty ze sbírek Nadace Mucha, která je podle jejího ředitele Johna Muchy největší sbírkou malířových děl na světě. Celý koncept výstavy průřezově mapuje důležité etapy malířova života, které měly zásadní vliv na jeho tvorbu, od dětství na jižní Moravě, přes studium v Paříži, pobyt v Americe, až po návrat zpět do Čech. Výstava si dává za cíl ukázat veřejnosti, že malíř tvořil díla i v jiném stylu, než je art nouveau, kterým se proslavil po celém světě a odtajní mimo jiné například i pastely, které se svým stylem řadí mezi symbolismus a expresionismus.

Přijďte si i Vy prohlédnout tuto jedinečnou výstavu a objevit UMĚNÍ VÝJIMEČNOSTI.

Na výstavu zve také architektka Eva Jiřičná

Za architektonickým ztvárněním výstavy děl Alfonse Muchy stojí světoznámá architekta Eva Jiřičná, která se stala také tváří spotu, v němž zve veřejnost na návštěvu výstavy. Spot diváka nechá nahlédnout nejen do domu Alfonse Muchy na Hradčanském náměstí, ale odhalí také zákulisí vzniku samotné výstavy ve Valdštejnské jízdárně.

„Spojit se s paní Evou Jiřičnou pro nás byl přirozený krok, protože její umění je výjimečné stejně jako dílo pana Alfonse Muchy a její práce na výstavě by neměla být upozaděna.“
Ivan Baťka, generální ředitel Fosfa a.s.

Přehrajte si video pozvánku

Mucha výstava video

FeelEco – výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost

FeelEco vyvíjí a vyrábí výjimečné přírodní produkty pro péči o zdraví, rodinu a domácnost. Produkty FeelEco jsou vyvíjeny v souladu s přírodou, pro naše děti a zdravý domov. Sortiment v několika řadách tvoří prostředky pro praní prádla, úklid domácnosti, mytí nádobí, péči o tělo i hypoalergenní kosmetika pro děti a kojence. Produkty řady Baby jsou vhodné pro děti od prvního dne života, neobsahují parfémy, konzervanty ani alergeny a jsou proto šetrné i ke zdraví alergiků a osob s citlivou pokožkou. FeelEco produkty neobsahují nebezpečné konzervanty MIT, jsou biologicky odbouratelné, nejsou testované na zvířatech a jsou vhodné pro čističky odpadních vod. Kvalitu FeelEco produktů garantuje prestižní certifikace EU Ecolabel, kterou značka FeelEco získala jako první v ČR již v letech 2010-2013. V letošním roce se FeelEco prostředky na ruční mytí nádobí staly Volbou spotřebitelů a Novinkou roku 2022 v kategorii Ekologická drogerie. Zákazníci si tak v této prestižní anketě vybraly produkty FeelEco již podruhé.

FeelEco Natural Care logo
Partner výstavy