Vedoucí údržby 55.000,- Kč - 75.000,- Kč

    Jsme českou výrobně inovativní firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

    Náplň práce:

    • modernizace centrální údržby
    • vedení a plánování centrální údržby
    • zajišťování plynulosti výroby
    • maximalizaci produktivity
    • optimalizaci provozních procesů

    Požadujeme:

    Naším krédem je vyznávání principů Tomáše Bati a morální integrity. Při výběru uchazečů klademe důraz na pozitivní energii, schopnost vzbuzovat energii u druhých, schopnost dotahovat práci do konce, vášeň pro věc, otevřenost a adaptabilitu, disciplinovanost, férovost a především respekt a úctu k lidem. Důležitými ukazateli při hodnocení je i kultura, která klade důraz na akci samotnou přímo na pracovištích (Gemba) a touha po sebevzdělávání. Záleží nám na budování vzájemné důvěry mezi lidmi napříč firmou.

    • charakter, odbornost
    • komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
    • schopnost vedení lidí
    • znalost projektového řízení
    • znalost a orientace v projektové dokumentaci
    • znalost procesů v oblasti údržby
    • znalost IS - SŠ/VŠ (elektro/strojní)
    • požadovaná praxe nejméně 7 let
    • AJ na úrovni nejméně B2
    • znalost práce na PC (MS Office, Internet)
    • řidičský průkaz sk. B

    Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ, který Vám bude ihned po ukončení registrace odeslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. V případě nevyplnění testu do 24 hodin od obdržení, nebude Vaše žádost posouzena.

    Nabízíme:

    • práci v dynamicky se rozvíjející české výrobně inovativní společnosti s působností ve více než 80 zemích světa, která usiluje o neustálý rozvoj svých lidí a budování spolupráce napříč týmy
    • příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím vlastní Fosfa Univerzity
    • možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
    • 5 týdnů dovolené
    • firemní stravování
    • firemní školku pro Vaše děti
    • firemní ubytování