náhled

Personalista – junior 32.000,-Kč – 42.000,-Kč

Fosfa byla založena v roce 1884 a jako Life Science společnost a největší zpracovatel fosforu v Evropě, vyrábí esenciální přísady a funkční směsi pro potravinářské, farmaceutické a jiné sofistikované technické aplikace. Fosfa také vyvíjí a vyrábí vlastní řadu přírodních produktů nejvyšší kvality pro péči o tělo a domácnost Feel Eco a pod značkou Feel Greens pěstuje v první vertikální farmě na území ČR zejména microgreens, jako superfood budoucnosti bez použití pesticidů a GMO.
Jsme českou výrobně inovativní firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní, s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Náplň práce:

  • organizace a zabezpečení výběrového řízení
  • spolupráce s vedoucími pracovníky za účelem obsazení pozice
  • správa inzerce volných pracovních pozic
  • tvorba reportů

Požadujeme:

  • charakter
  • odbornost

Specifikace odbornosti:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ na pokročilé úrovni (B2-C1)
  • ŘP sk. B
  • systémový přístup
  • organizační, komunikační schopnosti
  • preciznost, systematický a analytický přístup, schopnost dotahovat do konce

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ, který Vám bude ihned po ukončení registrace odeslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. V případě nevyplnění testu do 24 hodin od obdržení, nebude Vaše žádost posouzena.

Nabízíme:

  • práci v dynamicky se rozvíjející české výrobně inovativní společnosti s působností ve více než 80 zemích světa, která usiluje o neustálý rozvoj svých lidí a budování spolupráce napříč týmy
  • možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
  • příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím vlastní Fosfa Univerzity
  • možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování
  • firemní školku pro Vaše děti
  • firemní ubytování.