Certifikáty kvality

Fosfa akciová společnost si plně uvědomuje zodpovědnost vůči všem svým partnerům (od zákazníků až po obyvatele přilehlého okolí), a proto jsme přijali jako nejvyšší záruku kvality, spolehlivosti a ohleduplnosti koncepci integrovaného systému řízení. Již v roce 2006 jsme prošli první recertifikací systému kvality a životního prostředí a od roku 2008 splňujeme i požadavky dle normy OHSAS 18001 týkající se bezpečnosti a ochrany zdraví lidí při práci.

V oblasti kvality vždy vycházíme zákazníkům maximálně vstříc, o čemž svědčí i další certifikáty jako Kosher, Halal a především BRC Global Standard, který vlastníme pro výrobnu potravinářských aditiv, a taktéž pro výrobnu pracích prášků a kapalných čistících prostředků. BRC standardy patří ve světě k nejuznávanějším certifikátům a jsme hrdi na to, že se nám je daří pravidelně obhajovat.

Udržování standardů je výsledkem každodenní práce na zlepšování našich výrobních i administrativních procesů a oddělení kvality se na tomto podílí především v oblasti odborné pomoci prostřednictvím oddělení jištění kvality. Dále pak prostřednictvím oddělení kontroly kvality zajišťujeme potřebné analýzy pro kontrolu vstupních surovin a procesních podmínek. Díky výstupní kontrole všech našich produktů zákazníkům garantujeme kvalitu našich produktů a tím šetříme i jejich náklady na analýzy. Na oblast analýz klademe velký důraz a pravidelně obnovujeme naše přístrojové vybavení tak, abychom šli ruku v ruce s posledními trendy.

Hraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav, Czech Republic