Často kladené otázky

Jak  požádat o práci v naší společnosti?

Žádost o práci můžete vložit prostřednictvím ON-LINE FORMULÁŘE, který najdete zde: web.fosfa.cz/cs/lide/kariera/vlozit-zivotopis . Vyplňte požadované informace a nezapomeňte přiložit Váš životopis. Zaškrtněte také souhlas ke správě, zpracování a evidenci osobních údajů ve smyslu Zákona. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. U každého životopisu vyhodnotíme, zda uchazečův profil odpovídá hledané pozici, a vybrané kandidáty pozveme k výběrovému řízení.

 Jak probíhá výběrové řízení?

Poté, co obdržíme Váš životopis, jej nejpozději do čtrnácti dnů posoudíme s ohledem na požadavky, které klademe na inzerovanou pozici. V případě, že nás osloví Váš profesní profil, budeme Vás kontaktovat s dalšími informacemi. Následně můžete být pozván/a k osobnímu setkání.

Pokud se Vám neozveme do čtrnácti dnů, nebyli jste bohužel zařazeni do výběrového řízení.

 Kdo bude mít přístup k Vašemu životopisu a ostatním materiálům?

Veškeré materiály považujeme za přísně důvěrné a přístup k nim mají pouze zaměstnanci personálního oddělení a vedoucí pracovníci, kteří požadují obsadit volnou pracovní pozici, o kterou se ucházíte.

 Jak se k nám dostanete?

Fosfa akciová společnost má sídlo na adrese: Hraniční 268, Břeclav – Poštorná.

MHD: Z autobusové zastávky u vlakového nádraží („Železniční stanice“) pojedete autobusem č.563 nebo 568 na konečnou zastávku „Poštorná - Fosfa“.

Případně můžete dojet na zastávku „Poštorná – kostel“ a odtud cca 15 min. pěšky. Stojíte-li na zastávce ve směru jízdy autobusu, na křižovatce se dejte doleva a pak stále rovně.

Spoje MHD Břeclav jsou k dispozici zde http://jizdnirady.idnes.cz/breclav/spojeni/ .

Autem: Pokud pojedete směrem od dálnice D2, projedete téměř celou Břeclaví směrem na Reinthal (Rakousko). Před „červeným kostelem“ odbočujete vlevo. Jakmile budete mít Albert - Hypermarket po pravé straně, odbočíte vlevo. Fosfu již uvidíte před sebou.

Hraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav, Czech Republic