Zahradník praktik 18.000,-Kč – 25.000,-Kč

Zahradník praktik  18.000,- Kč – 25.000,- Kč

Jsme firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Při výběru uchazečů klademe důraz na pozitivní energii, schopnost vzbuzovat energii u druhých, dotahovat, odvahu přijímat nepopulární rozhodnutí, vášeň pro věc, otevřenost a adaptabilitu, disciplinovanost, férovost a především respekt a úctu k lidem. Důležitými ukazateli při hodnocení je i GEMBA kultura (důraz na akci samotnou přímo na pracovištích, ne od kancelářského stolu) a touha po sebevzdělávání.
Popř.
Naše společnost stále rozšiřuje své aktivity a do týmu hledáme zahradníka – praktika s vědomostmi a praktickými zkušenostmi v oblasti pěstování rostlin, přednostně zeleniny, do týmu zabývajícího se provozováním a rozvojem projektu Vertikální farma – pěstování zeleniny v prostoru s kontrolovaným klimatem, za použití hydroponie a s LED vegetačním osvětlením jako jediným zdrojem světla pro rostliny. Tato pozice je ideální příležitostí pro pracovitého, aktivního a flexibilního kandidáta/ku, neboť nabízí možnost podílet se na inovativním projektu s velkým potenciálem do budoucnosti.

Náplň práce:

  • Ošetřování plodin ve vertikální farmě ve všech fázích pěstování (výsev, přesazování, sklizeň a posklizňová úprava produkce) v souladu se stanovenými pěstebními postupy
  • Příprava hydroponických živných roztoků a jejich kontrola v hydroponickém pěstebním systému
  • Zajišťování hygieny a potravinové bezpečnosti produkce ve vertikální farmě
  • Sledování vývoje porostů plodin a jejich zdravotního stavu
  • Dodržování pěstebních harmonogramů, monitoring přípravných pokusů
  • Provozování, údržba a kontrola systému hydroponie a ovládání klimatu vertikální farmy

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru zemědělství nebo zahradnictví
  • 3 roky práce v oboru
  • Uživatelskou úroveň znalostí práce s počítačem
  • Komunikativnost
  • Angličtina výhodou
  • Schopnost týmové práce
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Příležitost pracovat pro firmu s celosvětovou působností v oblasti produktů na bázi fosforu
  • Práci v dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou
  • Možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
  • Příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím Fosfa Univerzity
  • Možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Podnikové stravování
  • Firemní školku
Hraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav, Czech Republic