Vedoucí automatizace 30.000,- Kč – 70.000,- Kč

Jsme českou výrobně inovativní firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní, s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Chcete pracovat pro společnost s celosvětovým rozsahem, jednu z nejstabilnějších společností v České republice? Máte skutečnou vášeň pro vedení lidí a automatizaci výrobních procesů? Jste připraveni čelit výzvám? Umíte komunikovat v anglickém jazyce? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Pracovní náplň:

- vedení a rozvoj týmu elektro, měření a regulace

- hodnocení a rozvoj členů týmu

- zodpovědnost za plnění plánů a cílů útvaru

- zodpovědnost za rozvoj automatizace

- komunikace a spolupráce s kolegy z jiných oddělení

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání (elektrotechnika, IT)

- praxe min. 5 let ve vedení týmu a automatizaci

- znalost AJ na vyšší pokročilé úrovni (C1) – samostatná komunikace u zahraničních partnerů a závodů Fosfa Group

- další jazyk Nj nebo Rj výhodou

- dobrá znalost práce na PC (MS Office, Lotus Notes, SAP)

- řidičský průkaz skupiny B

- vášeň a nadšení pro automatizaci výrobních procesů a vedení lidí

- disciplínu

- organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti

- flexibilitu a ochotu se vzdělávat

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ, který Vám bude ihned po ukončení registrace odeslán na Vámi uvedenou E-mail adresu. V případě nevyplnění testu do 24 hodin od obdržení, nebude Vaše žádost posouzena.

Nabízíme:

-  příležitost pracovat pro firmu s celosvětovou působností v oblasti produktů na bázi fosforu a jednoho z nejvýznamnějších výrobců privátních značek detergentů ve střední a východní Evropě

- práci v dynamicky se rozvíjejícím týmu

- možnost seberealizace, prostor pro uplatnění znalostí a dovedností

- příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím Fosfa Univerzity

- možnost profesního a kariérního růstu

- týden dovolené navíc

- podnikové stravování

V případě zájmu prosím vložte Váš životopis přes následující webový formulář:

Děkujeme a těšíme se na nové členy týmu Fosfa!

Hraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav, Czech Republic