Trainee Týmový předák KFT 20.000,- Kč - 25.000,- Kč

Jsme českou výrobně inovativní firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní, s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Popis pozice:
- provádí zahájení, koordinaci, kontrolu a vyhodnocení směny
- kontroluje dodržování technologických postupů a předepsaných standardů
- společně s procesní laboratoří řídí procesní kvalitu
- ve spolupráci s týmovým předákem a technologem řeší vzniklé technologické a výrobní problémy
- ve spolupráci s pracovníkem údržby řeší operativní technické problémy ve výrobě a podílí se na jejich odstranění
- zajišťuje zásobování materiálem
- plní další úkoly a cíle výroby
- komunikuje a spolupracuje s ostatními výrobnami

Požadujeme:

- zkušenosti a praxe v řízení malého týmu
- znalost AJ na pokročilé úrovni
- znalosti KAIZEN metodiky - výhodou
- PC – uživatelsky, znalost IS SAP - výhodou
- organizační a komunikační dovednosti
- respekt, morálka, úcta a disciplína
- ochota a schopnost učit se a dále se vzdělávat

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ, který Vám bude ihned po ukončení registrace odeslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. V případě nevyplnění testu do 24 hodin od obdržení, nebude Vaše žádost posouzena.

Nabízíme:
- možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
- práci v perspektivní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou
- možnost dalšího vzdělávání prostřednictvím Fosfa univerzity
- možnost profesního rozvoje, příležitost ke kariérnímu růstu
- týden dovolené navíc
- podnikové stravování

Hraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav, Czech Republic