Trainee Purchaser 20.000,- Kč - 25.000,- Kč

Jsme českou výrobně inovativní firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní, s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Nabízíme práci v moderní společnosti s dlouholetou tradicí v chemickém průmyslu. Naše společnost se vyznačuje celosvětovou působností a to jak v oblasti produktů na bázi fosforu (kyselina fosforečná, potravinářské a technické fosforečnany), tak v oblasti detergentů.

Naše společnost stále rozšiřuje své aktivity a do týmu nákupu hledáme kandidáta nebo kandidátku na pozici Purchaser - Trainee. Tato pozice je  vhodná především pro uchazeče se znalostmi v oblasti obchodu (nákupu i prodeje), chemie, plynulou angličtinou a ochotou se dále vzdělávat. Pozice je zároveň vhodná i pro absolventy.

Popis pozice:
- zajištení nákupu surovin a materiálů
- komunikace s obchodními partnery
- řízení procesu nákupu v souladu s potřebami interních i externích zákazníků
- efektivní řízení objemu a struktury zásob

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání obchodního / chemického směru
- znalost AJ na vyšší pokročilé úrovni C1, další světový jazyk výhodou
- vášeň pro nákup, vysoké pracovní nasazení a touha profesně růst
- komunikační a analytické dovednosti
- odvahu stanovit si ambiciózní cíle
- pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
- schopnost soustředit se a pozornost k detailům
- přesvědčivé a logické vyjadřování
- řidičský průkaz skupiny B

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ, který Vám bude ihned po ukončení registrace odeslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. V případě nevyplnění testu do 24 hodin od obdržení, nebude Vaše žádost posouzena.

Nabízíme:
- příležitost pracovat pro největšího evropského zpracovatele žlutého fosforu a významného středoevropského výrobce detergentů s globální působností
- práci v dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou
- možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich nápadů, znalostí a dovedností
- příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím Fosfa Univerzity
- profesní rozvoj a kariérní růst
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- firemní školka
- příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím Fosfa Univerzity

Hraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav, Czech Republic