Operátor - Zámečník 21.000,- Kč - 29.000,- Kč

Operátor -  Zámečník 21.000,- Kč - 29.000,- Kč

Jsme českou výrobně inovativní firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní, s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Popis pozice:
- správná, bezchybná obsluha zařízení a dohled na chod zařízení výrobny a procesu stáčení surovin
- samostatné rozhodování v případě složitých technologických operací a procesů
- spolupráce s údržbou
- péče o stroje a zařízení
- odpovědnost za dodržování výrobních postupů dle pracovních instrukcí, bezpečnostních a požárních předpisů, za pořádek na pracovišti
- kontrola správného chodu zařízení a kvality
- plnění ostatních úkolů dle příkazu nadřízených pracovníků

Požadujeme:

- SOÚ/ÚSO/SŠ vzdělání (strojní, popř. zámečnické zaměření)
- praxe na obdobné pozici při SOÚ min 3 roky, jinak výhodou
- manuální zručnost
- dobrá pracovní morálka
- týmová spolupráce a odolnost vůči stresu
- disciplína, spolehlivost, preciznost a flexibilita
- ochota pracovat na směny

Nabízíme:
- příležitost pracovat pro firmu s celosvětovou působností v oblasti produktů na bázi fosforu a jednoho z nejvýznamějších výrobců privátních značek detergentů ve střední a východní Evropě
- práci v dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou
- možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
- příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím Fosfa Univerzity
- možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
- týden dovolené navíc
- podnikové stravování
Hraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav, Czech Republic