Obsluha a ostraha nákladní brány 18.000,- Kč - 22.000,- Kč

Obsluha a ostraha nákladní brány  18.000,- Kč - 22.000,- Kč

Jsme českou výrobně inovativní firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Naše společnost stále rozšiřuje své aktivity a do týmu obsazujeme pozici Obsluha a ostraha nákladní brány.

Popis pozice:

  • kontrola vjezdu a výjezdu vozidel, vcházení, pohybu a výstupu osob
  • střežení objektu, pochůzková a kontrolní činnost
  • obsluha mechanických a elektrických zabezpečovacích zařízení
  • vedení evidence o vozidlech v areálu firmy
  • vážení vozidel a jejich kontrolu při vjezdu do areálu firmy a při jejím opuštění

Požadujeme:
Naším krédem je vyznávání baťovských principů a morální integrity. Při výběru uchazečů klademe důraz na pozitivní energii, schopnost vzbuzovat energii u druhých, dotahovat, odvahu přijímat nepopulární rozhodnutí, vášeň pro věc, otevřenost a adaptabilitu, disciplinovanost, férovost a především respekt a úctu k lidem. Důležitými ukazateli při hodnocení je i GEMBA kultura (důraz na akci samotnou přímo na pracovištích, ne od kancelářského stolu) a touha po sebevzdělávání. Záleží nám na budování vzájemné důvěry mezi lidmi napříč firmou.

  • znalost AJ na úrovni B1
  • řidičský průkaz skupiny B
  • pozitivní přístup, vášeň a nadšení
  • morálka, úcta a disciplína
  • analytické a komunikační schopnosti
  • flexibilitu a ochotu se vzdělávat

Nabízíme:

  • příležitost pracovat pro firmu s celosvětovou působností v oblasti produktů na bázi fosforu a jednoho z nejvýznamnějších výrobců privátních značek detergentů ve střední a východní Evropě
  • práci v dynamicky se rozvíjejícím týmu
  • možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
  • příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím Fosfa Univerzity
  • možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
  • týden dovolené navíc
  • podnikové stravování
  • podniková školka
Hraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav, Czech Republic