Mzdový/á účetní 25.000,- Kč – 35.000,- Kč

Jsme českou výrobně inovativní firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní, s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Nabízíme práci v moderní společnosti s dlouholetou tradicí v chemickém průmyslu. Naše společnost se vyznačuje celosvětovou působností a to jak v oblasti produktů na bázi fosforu (kyselina fosforečná, potravinářské a technické fosforečnany), tak v oblasti detergentů.

Naše společnost stále rozšiřuje své aktivity a do ekonomického týmu hledáme kandidáta nebo kandidátku na pozici mzdová účetní. Tato pozice je  vhodná především pro uchazeče se znalostmi v oboru.

Náplň práce:

  • vedení mzdové evidence zaměstnanců
  • zpracování mezd v IS SAP
  • správa databází souvisejících se mzdovou evidencí
  • zpracování dokladů: pracovní neschopnost, MD, RD
  • vypracování podkladů pro reporting a statistiky
  • zpracování a kontrola mzdových dokladů
  • zpracování srážek ze mzdy
  • výpočet odvodů zdravotního i sociálního pojištění
  • výpočet daně z příjmu a roční vyúčtování

Požadujeme:

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření)
  • znalost NJ výhodou
  • znalost práce na PC – MS Excel vyšší uživatelská úroveň, a ostatní programy Microsoft Office
  • znalost Zákoníku práce
  • znalost SAP výhodou
  • Lotus Notes výhodou
  • znalost Exekučního řádu a Insolvenčního zákona výhodou
  • orientace v zaměstnávání cizinců výhodou
  • profesionalitu

Nabízíme:

  • příležitost pracovat pro největšího evropského zpracovatele žlutého fosforu a významného středoevropského - - výrobce detergentů s globální působností
  • práci v dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou
  • možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich nápadů, znalostí a dovedností
  • příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím Fosfa Univerzity
  • profesní rozvoj a kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování
  • firemní školka
  • možnost ubytování
Hraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav, Czech Republic