Mzdový/á účetní 25.000,- Kč – 35.000,- Kč

Jsme českou výrobně inovativní firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní, s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Nabízíme práci v moderní společnosti s dlouholetou tradicí v chemickém průmyslu. Naše společnost se vyznačuje celosvětovou působností a to jak v oblasti produktů na bázi fosforu (kyselina fosforečná, potravinářské a technické fosforečnany), tak v oblasti detergentů.

Naše společnost stále rozšiřuje své aktivity a do personálního týmu hledáme kandidáta nebo kandidátku na pozici mzdová účetní. Tato pozice je  vhodná především pro uchazeče se znalostmi v oboru.

Náplň práce:

- vedení mzdové evidence zaměstnanců
- zpracování mezd v IS SAP
- správa databází souvisejících se mzdovou evidencí
- zpracování dokladů: pracovní neschopnost, MD, RD
- vypracování podkladů pro reporting a statistiky
- zpracování a kontrola mzdových dokladů
- zpracování srážek ze mzdy
- výpočet odvodů zdravotního i sociálního pojištění
- výpočet daně z příjmu a roční vyúčtování

Požadujeme:

- SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření)
- znalost NJ výhodou
- znalost práce na PC – MS Excel vyšší uživatelská úroveň, a ostatní programy Microsoft Office
- znalost Zákoníku práce
- znalost SAP výhodou
- Lotus Notes výhodou
- znalost Exekučního řádu a Insolvenčního zákona výhodou
- orientace v zaměstnávání cizinců výhodou
- profesionalitu

Nabízíme:

- příležitost pracovat pro největšího evropského zpracovatele žlutého fosforu a významného středoevropského - - výrobce detergentů s globální působností
- práci v dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou
- možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich nápadů, znalostí a dovedností
- příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím Fosfa Univerzity
- profesní rozvoj a kariérní růst
- 5 týdnů dovolené
- firemní stravování
- firemní školka
- možnost ubytování

Hraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav, Czech Republic