Junior Chemik – Technolog VaV 25.000,- Kč – 35.000,- Kč

Jsme českou výrobně inovativní firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní, s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Nabízíme práci v moderní společnosti s dlouholetou tradicí v chemickém průmyslu. Naše společnost se vyznačuje celosvětovou působností a to jak v oblasti produktů na bázi fosforu (kyselina fosforečná, potravinářské a technické fosforečnany) tak v oblasti detergentů.

Naše společnost stále rozšiřuje své aktivity a do týmu hledáme chemika-technologa ochotného se podílet na „technology scouting“ v rámci celého světa, na implementaci nových technologií do našeho závodu, jakož i na modifikaci stávajících výroben. Navržená juniorská pozice je ideální příležitostí pro aktivního a flexibilního kandidáta/ku, neboť nabízí možnost učit se od předních odborníků v ČR na fosforečnou chemii, a skýtá v sobě i možnost rychlého růstu.

Náplň práce:
- Vyhledávání a posuzování nových technologií pod dohledem zkušeného pracovníka (Jedná se především o technology scouting v rámci celého světa a zavádění těchto technologií u nás).
- Spolupráce na projektech firmy zaměřených jak na modifikaci stávajících výroben, tak na zavádění nových výrob.
- Spolupráce s domácími i zahraničními projekčními firmami
- Příprava technologických podkladů pro projekty, včetně podkladů pro investiční projekty
- Zjišťování fyzikálně chemických podkladů pro řešené technologie
- Laboratorní ověřování technologických návrhů
- Organizace poloprovozních a provozních pokusů, vč. testů u dodavatelů zařízení
- Spolupráce s externími řešiteli – VŠ, VÚ
- Komunikace se zákazníky a dodavateli zařízení
- Sledování aktuálního stavu legislativy oboru
- Zpracování technické, technologické a  výrobkové dokumentace nových výrob.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání chemicko-technologické – specializace chemické inženýrství
- Perfektní znalost AJ je nezbytnou podmínkou vzhledem k častému jednání se zahraničními dodavateli, projekčními firmami a vyhledáváním technologii po celém světe (další jazyky jsou vítány)
- Praxe v anorganické technologii minimálně 2 roky
- Znalost CAD vítána
- Znalost práce s vědeckými databázemi
- Komunikativnost
- Schopnost týmové práce
- Zkušenost s vedením týmu
- Ochotu učit se novým věcem

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ a z chemie, který Vám bude ihned po ukončení registrace odeslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. V případě nevyplnění testu do 24 hodin od obdržení, nebude Vaše žádost posouzena.

Nabízíme:
- Příležitost pracovat pro firmu s celosvětovou působností v oblasti produktů na bázi fosforu a jednoho z nejvýznamnějších výrobců privátních značek detergentů ve střední a východní Evropě
- Práci v dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou
- Možnost seberealizace, prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
- Příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím Fosfa Univerzity
- Možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
- Týden dovolené navíc
- Podnikové stravování
- Firemní školku

Hraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav, Czech Republic