Fakturant 20.000,- Kč - 25.000,- Kč

Fakturant 20.000,- Kč - 25.000,- Kč

Jsme českou výrobně inovativní firmou, která se hlásí k odkazu T. a J. A. Bati a za svůj smysl podnikání považuje službu zákazníkovi. Klademe důraz na baťovské principy a morální integritu. Hledáme spolupracovníky pracovité, poctivé, precizní, s praktickým a podnikatelským myšlením a zejména pak charakterem, kteří mají odvahu a vůli uspět.

Chcete se stát součástí významné  soukromé výrobní společnosti s více než stoletou tradicí? Máte všeobecný přehled a přemýšlíte v souvislostech? Chcete pracovat ve společnosti, kde je vzdělávání zaměstnanců na prvním místě? Máte skutečnou vášeň pro to, co děláte? Právě Vám nabízíme pozici Fakturant.

Náplň práce:

  • Vystavení, účtování režijních a obchodních faktur
  • Příprava a zpracování interních dokladů
  • Vystavování zápočtů
  • Účtování přijatých faktur režijních a materiálových
  • Vyhotovení kontrolních reportů
  • Administrativní podpora účetního oddělení
  • Čeká Vás také účast na konferencích a seminářích

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • znalost anglického jazyka na vyšší pokročilé úrovni
  • znalost IS SAP výhodou
  • znalost německého jazyka výhodou
  • znalost podvojného účetnictví, účetních výkazů, daňových předpisů
  • znalost práce na PC – MS Excel na vysoké úrovni
  • vášeň pro účetnictví a daně
  • analytické a logické myšlení
  • komunikační dovednosti

Ostatní požadavky:

  • důslednost
  • morální integrita
  • pozitivní myšlení
  • vášeň a nadšení pro věc
  • týmovost
  • disciplína
  • řidičský průkaz skupiny B

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení na tuto pozici je vyplnění on-line testu z AJ, který Vám bude ihned po ukončení registrace odeslán na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. V případě nevyplnění testu do 24 hodin od obdržení, nebude Vaše žádost posouzena.

Nabízíme:

  • práci v perspektivní a dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti s výjimečnou firemní kulturou
  • finanční ohodnocení dle plnění výkonových, spotřebních a kvalitativních norem
  • týden dovolené navíc
  • podnikové stravování
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje prostřednictvím Fosfa Univerzity
  • příležitost ke kariérnímu růst
  • firemní školku
Hraniční 268/120, Poštorná, 691 41 Břeclav, Czech Republic